חיפוי זכוכית למטבח לעיבוי עיצוב הקירות

חיפוי זכוכית למטבח הנו מוצר שמשתמשים בו לשתי מטרות שונות: או שהוא מעבה עיצוב קיים, וינטייג' עתיק לצד עיצוב מודרני, או שהוא עצמו עיצוב מקורי המסתמך על גרפיקה ממוחשבת מודפסת. במאמר זה נסתמך על 2 סוגי החיפויים הללו ונספק מידע על בחירתם. בכך, תוכלו לבחור בקלות את הדגמים שיתאימו לחדר המטבח אותו אתם מבקשים לעצב.

חיפוי לעיבוי עיצוב של מטבח קיים

משתמשים בדגמי חיפוי זכוכית למטבח מסוג זה כאשר המטבח כבר מלוטש בעיצובו והוא נראה עד כדי כך טוב שכל המוסיף גורע. גם במטבח כזה ידוע כי דהיית צבע בארונות ובאריחי השיש היא עניין של זמן, ולכן דיירים רבים מעדיפים מראש לחפות את כל הקונסטרוקציה עם חיפוי זכוכית למטבח. במקרה זה הזכוכית לא משמשת לשינוי בעיצוב אלא להברקה של המוצרים הקיימים במטבח מנטו ובראשם התקני השיש במשטח העבודה ובאי המטבח. עיצוב הזכוכית יהיה בדרך כלל חלק ושקוף במקרה זה משום שהיא משמשת רק לעיבוי הקיים ולא להנחלת עיצוב חדש.

חיפוי לתכנון עיצוב מקורי חדש במטבח

חיפוי מסוג זה מתבסס על הדפסות בוטיק צבעוניות של גרפיקה ממוחשבת. חלק מהדגמים מכילים אובייקטים מוחשיים שתזהו בוודאות, וחלקם מכילים רק אליטרציות בצבע, כך שהמראה הסופי הוא מראה צבעוני ומלוטש. חשוב לבחור את החיפויים בהתאם למראה חדר המטבח, כשהצבעים של המשטחים זהים לצבעים של מה שקיים בו. אפשרות אחרת היא להשתמש בצבעים צבעוניים רק בקירות, ולהשאיר את גווני הלבן-חום ביתר המטבח. בכך, אתם יוצרים עיצוב דינאמי וצעיר בחדר. לשם כך, מומלץ לבחור משטחי זכוכית צבעוניים.

ליטוש ושינוי בטקסטורה למשטחי חיפוי זכוכית למטבח

ניתן לבצע אליטרציות שונות בתחום הגרפי במשטחי הזכוכית: ניתן לעצב אותם חלקים, או מחוספסים, מפוספסים או בצורה של גלי סינוס. מאד מומלץ לספק לעצמכם חיפוי זכוכית למטבח שנוח לכם לעבוד עמו והוא נראה מתאים ביותר עבור החדר בו אתם מטפלים, כשהוא משתלב יפה עם פריטיו הקיימים. חיפוי זכוכית למטבח מסוג זה שם את המטבח שלכם בקדמת המטבחים המעוצבים והופך אותו לאחד החדרים המענגים ביותר לשהייה ולצפייה בבית. עם חיפוי זכוכית מעוצב או מבריק למטבח הוא צפוי להיות אחד החדרים האטרקטיביים בביתכם בהיבט הדקורטיבי.
 
 
 
עיצוב הבית