עיצוב הבית
 

ידיות למקרר אינטגרלי במטבח שלכם

 כך תבחרו ידיות למקרר אינטגרלי במטבח שלכם

עיצוב אינטגרלי במטבח הוא טרנד חדש בו שמים דגש על חפצי-מטבח דקים אשר לא בולטים במרחב, כולל באייטמים גדולים כמו תנור ומקרר. הממד הדק של האייטמים הללו בא על חשבון ממד הרוחב שנעשה גדול, 1.2 מ' לפחות עבור מקרר. מקרר כזה מגיע ללא ידיות על מנת לשמור על הממד הצר בעובי שלו. אם גיליתם שלא נוח לכם לפתוח את הדלת בצורה כזו, ניתן לשדך למקרר שלכם ידית אינטגרלית למשיכת הדלת. הידית ננעלת על הדלת באמצעות הברגה במקום הידית הקודמת. אם אין ידית, יש לברר מול המשווק של המקרר שלכם אם ישנה תשתית הברגה סמויה.

בחנו את הידיות של תשתיות אחרות הנמצאות במטבח

עיצוב הידיות של המזווה, הארונות והמגירות יסייע לכם לקבל החלטה בדבר הידיות שאתם צריכים על גבי המקרר האינטגרלי שלכם. הצורה, הצבע והגודל (בס"מ) יסייעו לכם להחליט מה לבחור על מנת שיתאים במדויק למקרר שלכם ויהיה בר שילוב עם יתר התכולה הקבועה במטבח. בדרך זו אתם מבטיחים חדר מטבח בעל עיצוב קבוע, בעל מראה מלוטש ועקבי.

בחרו ידיות מחומרים עמידים

חשוב לבחור ידיות מחומרים עמידים ביותר, כאלו שישרדו תקופה ארוכה עם אמצעי חיבור הפרזול במקרר שלכם. המקרר הוא אחד מהתקני האחסון העמוסים בבית, ולכן הידית שלו צריכה להיות כבדה ויציבה, כזו שתספק מענה מלא לתפעול הדלת של המקרר שלכם ללא קושי, ומבלי שתחששו מחוסר יציבות שלה, ובוודאי שלא מנפילה בעקבות משיכת הדלת.

ידיות מעוצבות משאירות את עיצוב המטבח אינטגרלי

אם אתם חוששים מפגיעה באימג' האינטגרלי בשל שימוש בידיות למקרר, אין ממה. אבזור מקררים חדישים עם ידיות לא התחיל מהיום והסב מאז ומעולם למטבח מראה מפואר במיוחד המתכתב עם עיצובים מודרניים במתכונת עכשווית. בואו לאתר ידיות מעוצבות המתאימות גם למקרר שלכם וגם לאביזרי פתיחה אחרים הנמצאים במטבח. ידיות כאלו לא רק שומרות על המראה האינטגרלי, אלא גם מחדדות אותו בשל עיצובים מלוטשים במיוחד שניתן לבחור בחנות מעצבים. ידית למקרר אינטגרלי משפרת את אופיו הדקורטיבי לא פחות מזה הפונקציונלי. בנוסף, ידיות למקרר אינטגרלי הופכות אותו לנגיש יותר לפתיחה וקל באופן משמעותי לשימוש יומיומי.